יעוץ, פיתוח וליווי למנהלים

סל שרות המקיף את תחומי הניהול:
פיתוח מנהלים, ליווי ויעוץ; בהתאמה אישית ובדיסקרטיות בכל תחומי ואתגרי הניהול. דגש על נושאים מרכזיים כמו ניהול זמן.
יעוץ להנהלות ולמנהלים במצבי שינוי ומשבר; מצבים אלו מצריכים גישות ופעולות אחרות בתכלית. אנחנו נהיה בחשיבה, בתמיכה וכשצריך גם בתהליכי ההטמעה.
יעוץ אסטרטגי; יעוץ אינטגרטיבי למכלול העשייה העסקית בצדדים הכלכליים, מסחריים, האנושיים ועוד.

להמשך קריאה

התעמרות בעבודה

בישראל, כמו במדינות אחרות בעולם, התעמרות בעבודה היא תופעה נפוצה הפוגעת בעובדים רבים: לפחות אחד מכל ארבעה עובדים ועובדות בישראל נתון במהלך שנות עבודתו להתעמרות קשה ומתמשכת. אנו מטפלים ועוזרים לנפגעים במישורים השונים של התמודדותם. במקביל אנו מסייעים לארגונים ליצור אפס סובלנות לתופעה קשה זו.

להמשך קריאה

ב – 15.3.18 יערך הכנס הישראלי ה- 3 למניעת התעמרות בעבודה. להרשמה

הכנס ידון בנושא החם ביותר בעולם העבודה כיום – התעמרות בעבודה והשלכותיה.
הכנס מיועד לכל מי שנמצא בעולם העבודה למנהלים ולעובדים, כמו גם לאנשים שמתמודדים עם התופעה מהצד המקצועי: עו"ד, מטפלים ועוד.
המודעות לנזקי התופעה כבר מחלחלת היטב בקרב מנהלים, עובדים ומערכות החוק והמשפט אך הרבה עשייה עוד לפנינו.
בכנס נחשף להרצאות מרתקות ולאירועים מטלטלים אשר יחדדו את התוצאות ההרסניות ואת הצורך לטפל, לשנות ולחוקק לצד אסטרטגיות מעשיות להתמודדות.
בכנס ירצו ממיטב האנשים העוסקים בנושא, כל אחד בתחומו.
לפרטים נוספים ולהרשמה

לצפייה בתכנית על נושא התעמרות בעבודה אשר שודרה ב"מבט שני" ערוץ 1 בטלוויזיה 10-02-16. בתכנית מרואיין גם איתן מאירי מחבר הספר "המגפה השקטה במקומות העבודה" ויועץ ומטפל בנפגעי התעמרות בעבודה.

חדשות טובות! שמנו לנו כמטרה, בנוסף לייעוץ, ליווי ומתן עזרה לאנשים אשר סובלים מהתעמרות בעבודה, גם לקדם חקיקה בנושא. לשמחתנו, חברת הכנסת מרב מיכאלי התמסרה לנושא ועושה זאת בכשרון ובנחישות. ב- 1.7.15 אישרה מליאת הכנסת בקריאה טרומית את הצעת החוק שיזמה למניעת התעמרות בעבודה. מטרת החוק לאסור התעמרות במסגרת יחסי עבודה כדי להגן על כבוד האדם וחירותו, על רווחתו ועל חופש העיסוק. הצעת החוק מקבלת תמיכה רחבה מכל קשת המפה הפוליטית ואנחנו מקווים לראותו קורם עור וגידים במהרה.

לקריאת הצעת החוק המלאה הקליקו כאן

במדינת ישראל, כמו במדינות אחרות בעולם, התעמרות בעבודה היא תופעה חברתית נפוצה הפוגעת בעובדים רבים: מחקרים מראים שלפחות אחד מכל ארבעה עובדים ועובדות בישראל נתון במהלך שנות עבודתו להתעמרות במסגרת יחסי עבודה. התעמרות במסגרת יחסי עבודה היא התנהגות פוגענית המופנית כלפי אדם באופן חוזר ונשנה, לא במסגרת אירוע "חריג" וחד-פעמי אלא במספר אירועים נפרדים, ויוצרת עבור האדם סביבה עוינת במסגרת יחסי עבודה. המתעמר יכול להיות, בין השאר, ממונה בעבודה או עמית לעבודה או לקוח או ספק. התעמרות בעבודה יכולה לקרות בכל ארגון, לכל אדם.

חיתמו על העצומה לתמיכה בחוק ולמען סיום הליכי החקיקה. הצבעתכם חשובה! לינק לעמוד העצומה

התעמרות בעבודה

הספר

להמשך קריאה

כתבו עלינו

"התוצאה הייתה גידול של 100% בתפוקה וגידול של 100% בצוות…המטרות הושגו"
סער בר, מומחה

כתבו עלינו

איתן, נכנסתי לסדנת Kickoff המבוססת על "סיעור מוחות" עם הרבה סימני שאלה, אך ההכנה וההנחיה המקצועית שלך הובילו לסדנא איכותית וממוקדת באופן יוצא מהכלל. יצאנו עם מוטיבציה אדירה ועם תוכניות מגובשות להמשך העשייה ולשיפור השגת יעדינו העסקיים. החברה עלתה על מסלול חדש, המטרות סומנו, והעשייה כבר נראית בשטח!
מוטי סדובסקי, מנכ"ל, סיליקון גרפיקס

כתבו עלינו

חיפשתי קורס לניהול זמן – וזכיתי בסדנא לניהול החיים. ניהול הקריירה שלי וניהול תחומי החיים האישיים שופרו ללא היכר. בהשאלה אומר, כי עברתי ממכונית משפחתית – למטוס מנהלים ועל כך, תודה!
עו"ד רונן סטי ,בורר ומגשר

כתבו עלינו

"גם כיום, 3 שנים לאחר שחוויתי את תוכנית המנהלים, התובנות והכלים שרכשתי מלווים אותי ומשמשים אותי למימוש אפקטיבי של העשייה המקצועית והאישית. תכנית המנהלים תרמה לי -והרבה מעבר לעולם העבודה."

צאלי פרלשטיין, תוכנית קרב.

כתבו עלינו

"ההחלטה להשתתף בתוכנית המנהלים היתה נקודת מפנה בדרכי הניהולית. כיום, שנה אחרי תום התוכנית אני מנהלת אפקטיבית ומממוקדת יותר המצליחה לאזן טוב יותר חיי בית-עבודה. למרבית הפלא אני מספיקה יותר ובפחות זמן".

רבקה פיסטול, מנהלת מעבדות, מכבי שרותי בריאות.

כתבו עלינו

"לפני… כמי שהפך את רוחב אופקיו, לתחום התמחותו הצר, את הבולענות לערך ואת הערנות לכל גירוי, כמקור לגאווה, לא הבנתי מה אתה רוצה מחיי עם ה"מיקוד" שלך. הרי הוא ואתה, מאיימים על הזמן האינסופי העומד לרשותי, על הזכות להתפרע כאוות נפשי לנווט בכיף באבק הסערה וערפל אי-הוודאות.
בחלוף שלושה חודשים… סוס פרא דוהר בגאון. רסן זמן בראשו ורתמת סדרי עדיפויות ופעולות עתירות תגמול לגופו. זנבו חובט בענן טפילים, מוצצי משאבים ובזבזני זמן. לצד הסוס האציל, פוסעים מעדנות סייחי סמכויות שהואצלו.
איתן יקירי, את המהפכה הארגונית והערכית בחיי, אני אנווט. את תפקיד ראש מועצת גדולי התורה של המהפכה, איש לא יוכל לקחת ממך. כה לחי ותודה".

ירין קימור, במאי טלוויזיה ומרצה בחשיבה יצירתית שיטתית.

כתבו עלינו

"לאחר עשרות שנים של ניהול, לימודים באוניברסיטה ועשרות קורסים בנושאים שונים, שבכולם קיבלתי ידע חשוב ומועיל, בקורס "אפקטיביות ויעילות אישית" קיבלתי מלבד הידע, גם דרך התנהלות חדשה. סיום התוכנית בשבילי הוא תחילתה של דרך חדשה, דרך של ניהול אפקטיבי. מומלץ להתנסות "

דויד ברוש, בנק טפחות.

כתבו עלינו

"התוכנית נתנה לי כלים, שיטה, ותוכנית שעזרו לי להגדיל את המכירות באופן משמעותי ותרמו לנו לחשיבה אסטרטגית מחודשת."

CLU צביקה בן יעקב, שותף מנהל, גוונים בן יעקב סוכנות לביטוח בע"מ.

כתבו עלינו

"תוכנית הניהול "אפקטיביות ויעילות אישית" מגשרת את הפער בין "לדעת" לבין היכולת להוציא אל הפועל. בפרספקטיבת זמן, אני רואה כיצד אנו ממשיכים עוד ועוד "

רו"ח שניר בן דוד – סמנכ"ל כספים.

כתבו עלינו

בפברואר 2006 קיימה הנהלת החברה סדנא לגיבוש אסטרטגיה ותוכניות עבודה בהנחייתך.
במבט לאחור של חצי שנה ברצוני לציין שהסדנא תרמה ועזרה לנו רבות והמסקנות וההחלטות שקבלנו במהלך הסדנא שרתו ומשרתים אותנו.
תודה ומקווים לשיתוף פעולה פורה גם בעתיד.

דני מרום, מנכ"ל, מוסט טכנולוגיות תוכנה בע"מ

כתבו עלינו

"אין לי מילים לתאר את התרוממות הרוח בעקבות השינוי שחל בי…כל החומר שנלמד עושה שכל וגאוני בפשטותו…טכניקות היישום שלמדתי, הבטחון העצמי שחיזקתי, התקשורת ששיפרתי – הרווחתי בגדול והרוויח גם כל מי שבא איתי במגע…כדאי, כדאי ושוב כדאי."

רו"ח איריס אורבך – מנהלת כספים, ארן מחקר ופיתוח.

כתבו עלינו

"באוניברסיטה למדתי M.B.A ואילו בתוכנית המנהלים "אפקטיביות ויעילות אישית" למדתי ניהול!"

אילן שנהב, "חותם הקפה"

כתבו עלינו

"תוכנית מרתקת, ישומית, מקצועית ושיטתית שהאיצה יישום שינויים אישיים וארגוניים"

מוטי שמש, מנכ"ל SM CENTER

כתבו עלינו

"תוכנית יחודית למנהלים עסוקים שסחפה אותנו קדימה ונתנה לנו פתרונות מעשיים ותרומה לחזון של כל אחד מאיתנו – ולחזון של "עיניים".

ד"ר רונית לוינגר, מנכ"ל רשת "עיניים.

כתבו עלינו

"תוכנית המנהלים "אפקטיביות ויעילות אישית" היתה מרתקת, יעילה ואפקטיבית"

זאב מילבאוור, מנכ"ל משותף I.B.I