יעוץ אסטרטגי אותו אנחנו מציעים מאפשר למנהל הנועץ למקסם את התוצאות, את התפוקה ואת הרווח של העסק שלו. ליווי, ייעוץ ותמיכה מגורם חיצוני מוסמך שאינו חלק מהארגון ואינו בעל אינטרסים, נותן רבדים אחרים ונקיים של התבוננות ותובנות לצורך עריכת השינויים.

הייעוץ נוגע בכל הדברים והתהליכים אשר דורשים התייחסות החל מנושאי כוח אדם, שינוי פעילות, שינוי דגשים בפעילות, פיטורים או העסקת עובדים נוספים, הכנסת שותף, פרידה משותף, יחסי עבודה מעורערים ועוד.

התהליך

בתחילה אנחנו נפגשים לפגישת הכרות הדדית שאינה מחייבת את הצדדים. במידה ושני הצדדים מרגישים טוב יחד ומחליטים על עבודה משותפת, בפגישה הבאה נקבעות המטרות ונקבעת מסגרת כללית של עבודה ולוחות זמנים.
התאמת הליווי היא אישית, תפורה לצרכי המנהל והחברה בה הוא עובד או עומד בראשה, כאשר המלווה משתמש בכל הכלים והמתודולוגיות הייחודיות לנו. הליווי אינו תאורטי ומתייחס לאירועים ולפעילות בזמן אמת אשר מתרחשים בחברה.
כל התהליך מובנה ומתייחס לאספקטים השונים בחברה או בארגון אשר דורשים שיפור ושינוי. בנוסף, ישנו דגש בכל המפגשים לנושאים ניהוליים מרכזיים בחיי העבודה של כל מנהל כמו ניהול זמן וניהול אחרים דרך העצמה והאצלת סמכויות והתמקדות בדברים הנכונים.

איך ומתי?

הליווי נעשה בפגישות אישיות ובשעות גמישות לנוחות המנהל הנועץ כך שישתלבו בחיי העבודה שלו ויהיו חלק מעבודתו.

מה לגבי עסקים בהם ישנם כמה שותפים?

בעסקים בהם ישנם מספר שותפים אשר רוצים ביעוץ, אנחנו מחליטים יחד על צורת הליווי שהיא לשביעות רצון וטובת כל הצדדים. האפשרויות  מגוונות החל מפגישות משותפות ועד שילוב כך שחלק מהמפגשים הם משותפים וחלקם פרטניים.