ליווי בכניסה לתפקיד

ליווי בכניסה לתפקיד
ליווי בכניסה לתפקיד

מזל טוב! קיבלת קידום, הצעת עבודה או מינוי שתמיד רצית.

התחלת תפקיד חדש פירושה שמישהו נותן אמון. מקבל התפקיד שמח ונלהב לקראתו ורוצה להצדיק את ההערכה והאמון שניתן בו. בנוסף, לעתים מתלוות להתחלה החדשה גם דאגות וחששות. מה עכשיו?
הכנה ראויה, תכנון וחשיבה מוקדמת, יקלו על תהליך שמראש כרוך בהרבה שינויים, התרגשות, תקוות, הכרויות חדשות ושאיפות להגשמה. ישנה אמרה "מי שנכשל בתכנון, שיתכונן להיכשל" ובמקרה של תפקיד חדש או מקום עבודה חדש הרבה עומד על הפרק מכדי לא להתייחס אליה.
יש להבדיל בין כניסה לתפקיד בארגון חדש עבור אותו בעל תפקיד לבין כניסה לתפקיד חדש בארגון בו הוא כבר נמצא. כשמדובר בתפקיד חדש בארגון בו הוא נמצא, יש משמעות מיוחדת לקבלת תפקיד בו, על פי רב, המנהל מתחיל לנהל חברי צוות שקודם לכן היה אחד מהם.
כל מנהל מביא לתפקיד החדש ניסיון מקצועי וניהולי, כמו גם תפיסות עולם ניהוליות. תפיסות אלה עוצבו וגובשו במהלך השנים שלו בעולם העבודה. כל מנהל אוסף הצלחות, כמו גם כישלונות, אולם סביר להניח כי מאזן ההצלחות היה רב יותר, עובדה שנבחר לתפקיד ניהולי חדש, מצפים ממנו וסומכים עליו.

מה אנחנו מציעים?

אנחנו מציעים תהליך של ליווי אישי לכניסה מסודרת ונכונה לתפקיד. מדובר בליווי מקיף ועוטף אשר יקל את חבלי הקליטה, יעזור בהתמקדות, בהימנעות משגיאות וסיוע לעשיית הצעדים הראשונים בצורה חלקה ומוערכת.
פעולות שגויות בשלבי ההתחלה בתפקיד עלולות להשאיר רושם ראשוני לא טוב ושאינו הוגן כלפי השיגי העבר ולהשפיע על מערכות היחסים ועל התפקוד בהמשך.
הליווי מתבצע בפגישות אישיות על ידי יועץ עתיר ניסיון בעולם הניהול והעבודה ומסייע בכניסה המיטבית לתפקיד.

במה נתמקד?

  • מיפוי הצרכים והדרישות ומדדי ההצלחה
  • הבנת הפוליטיקה הארגונית
  • עזרה בבניית תוכנית אסטרטגית אישית בתפקיד החדש
  • סיוע און-ליין בפתרון קונפליקטים ודילמות ניהוליות
  • תמיכה בפתרון מעצורים וחסמים שעלולים להאט את ההתקדמות
  • ליווי, ייעוץ ותמיכה רגשית

למי מיועד הליווי?

לכל אדם בתפקיד ניהולי אשר עומד להתחיל תפקיד חדש בין בארגון בו הוא כבר נמצא ובין במקום עבודה חדש עבורו.
למנהלים בכירים אשר התנסו בעבר במעבר לתפקיד חדש. כאן יינתנו דגשים על הפקת לקחים ומיצוי מיטבי של ההתנסויות שכבר חוו ועל קשרי עבודה עם קולגות, רגולטורים דירקטוריונים וכדומה.

מה אנחנו מציעים לארגון?

חבילה של ייעוץ אישי ממוקד למנהל החדש (תוך שילוב אופציונאלי של הממונה שלו), אשר תשפר את קצב ואיכות הכניסה לתפקיד ותשנה את הסטטיסטיקה האומרת כי שליש מהמנהלים לא צולחים את השנה הראשונה בתפקידם.
הליווי ממקסם את הכניסה לתפקיד בצורה חלקה, בונה ומשתלבת.

רכישת ספר

חדש!

הספר "התעמרות בעבודה"
לדעת - להכיר - להתמודד

This will close in 0 seconds