ליווי מנהלים

ליווי מנהלים
ליווי מנהלים

מה נותן ליווי מנהלים?

מנהל מוצא עצמו לא פעם בודד וכמוהו גם איש העסקים העצמאי. כמו שלכל מקצוען בעולם הספורט יש מאמן, אנו מספקים ליווי אישי למנהלים, מנהיגים ומקצוענים בעולם העבודה. מטרת הליווי היא להגיע לתוצאות עיסקיות טובות יותר ובמקביל לשפר את איכות חייהם.
המאמן המלווה אותך יהיה 100% עבור המנהל, בדיסקרטיות, בזמינות גבוהה ועם כל הניסיון והקשרים שצברנו אותם יעמיד לרשותו.

המלווה לומד את הזירה בה המנהל מתמודד, את הצרכים, האילוצים ואת הסביבה הפיזית, הפוליטית, החברתית והפסיכולוגית בה הוא נמצא כך שתהליך הליווי תמיד תמיד תפור אישית בהתאם לצרכים האישיים והעסקיים שלו.
הליווי מספק  תמיכה, שיקוף והדרכה דרך מתודות וכלים לשינוי ושיפור. כל תשומת הלב בליווי אישי ניתנת למנהל כשהוא מקבל מהיועץ המלווה תמיכה ועידוד רגשיים יחד עם הנעה עצמית המקדמים אותו. כמו כן, באימון אישי-עסקי ניתנים כלים מעשיים להתמודדות גם עם סדר היום האישי אשר מטבע הדברים בלתי ניתן להפרדה לחלוטין מחיי העבודה שלו כמנהל.
ליווי מנהלים נותן את ההדרכה לצעדים שייטיבו עם העסק, מתמקד בשיפור הניהול, מחויבות הצוות, עבודת צוות, מכירות, תקשורת בארגון, הצבת מטרות, תכנון לטווח הארוך ועוד נושאים איתם מתמודד המנהל, כאמור בהתאם לצרכי העסק או הארגון שלו.

יעוץ להנהלות ולמנהלים במצבי שינוי ומשבר
שינויים מתוכננים ובוודאי שינויים בלתי צפויים בארגון ו/או ברמה האישית דורשים לא פעם להביא יכולות, גישות ופעולות אחרות בתכלית. אנחנו נהיה בחשיבה, בייעוץ, בתמיכה וכשצריך גם בתהליכי ההטמעה.

היועץ יהיה 100% עבור המנהל או ההנהלה, בדיסקרטיות, בזמינות גבוהה, ועם כל הניסיון והקשרים שצברנו שהוא יעמיד לרשותם. הוא לומד את הזירה המשתנה, את האילוצים הפועלים עליה ואת האתגרים החדשים כאשר הסביבה הפיזית, הפוליטית, החברתית והפסיכולוגית נלקחים גם הם בחשבון.

איך זה מתבצע?
היעוץ נערך בפגישות אישיות עם יועץ בעל וותק וניסיון רב שנים בעולם העבודה ובליווי מנהלים. הפגישות מתואמות לשעות הנוחות למנהל / להנהלה.

רכישת ספר

חדש!

הספר "התעמרות בעבודה"
לדעת - להכיר - להתמודד

This will close in 0 seconds