החזון שלנו הנו בשני מישורים השלובים זה בזה:

1. להניע מנהלים וארגונים מכל המגזרים במשק הישראלי למיצוי מלוא הפוטנציאל שלהם.
בפן הניהולי-אישי, החזון שלנו הוא שכל נושא תפקיד יממש את יכולותיו, ניסיונו והידע שלו כך שירגיש סיפוק, הגשמה עצמית ויתרום תרומה מרבית לארגון בתוכו הוא פועל.
ברמת הארגון, החזון והשאיפה היא שהארגון ייהנה מיכולותיהם המיטביות של העובדים וימשיך בצורה שוטפת, לצמוח, להשתפר ולהתפתח לכיוונים חדשים ככל שהתחום בו הוא עוסק או השוק דורשים זאת.

כדי להגשים זאת, אנחנו מספקים למנהלים ולארגונים הכשרות, קורסים וידע פרקטי בנושאי ניהול, ניהול זמן ועוד, דרך ימי עיון, הרצאות, סדנאות ועוד.

2. להניע חברות וארגונים מכל המגזרים במשק הישראלי ליצירת סביבה נקייה מהתעמרות בעבודה ולעזור לאנשים שנפגעים מהתעמרות בעבודה
לפני כעשור, לאחר שהחלו להצטבר מקרים רבים בהם של עובדים אשר פנו לעזרה אל איתן מאירי מייסד החברה שלנו שהוא פסיכולוג תעסוקתי וארגוני, עקב כך שסבלו מהתנהגות קשה כלפיהם בעבודה, הוא הבין שלא מדובר כאן במקרים בודדים אלא בתופעה רחבה מאוד אך לא מדוברת כמעט.

ההתנהגויות המדוברות לא היו קשורות לתנאי עבודה פיזיים, לבטיחות בעבודה או למחסור בחופשות, אלא לצדדים התנהגותיים קשים שפגעו באנשים רגשית ובד"כ זה השפיע עליהם גם פיזית, פעמים רבות עד למצבים קשים ביותר בהם אותם אנשים לא יכלו יותר למלא את
עבודתם כלל.
איתן החל להתמסר לנושא, למד אותו לעומקו, חקר על הקורה בחו"ל, פנה למשרד הכלכלה כדי לערוך סקר בנושא (לראשונה בארץ) כדי ללמוד על התנהגות התופעה בארץ והממצאים אכן היו חמורים והניעו אותו להמשך פעילות אינטנסיבית ועזרה בכל הנדרש בתחום.
עד אז לא היה אפילו שם לתופעה קשה זו בה אנשים סובלים מהתנכלות, הצקות, התנהגות משפילה, ממדרת, מקטינה ועוד אשר מונעת מאותם עובדים מלבצע את עבודתם כשורה. בארה"ב כדוגמא נקראת התופעה במספר שמות כמו  Harassment או Bullying ואחרים.
בעקבות הלימוד המקיף וניסיונו שנצבר עם המטופלים כתב איתן את הספר המקיף בארץ  על הנושא: "המגפה השקטה במקומות העבודה" ספר זה הנו האורים והתומים בנושא החשוב הזה והלא מטופל עד אז.
כך גם התקבע השם שנתן בספרו לתופעה: התעמרות בעבודה. איתן פיתח שאלון לזיהוי התעמרות בעבודה, שיטות טיפול בנפגעי התעמרות בעבודה ומקדיש את מרב זמנו להובלת וקידום הנושא במישורים השונים.

כדי להגשים את חזוננו בנושא זה אנו פועלים ליצירת וקידום תרבות של סביבת עבודה מכבדת, חפה מפוגענות או התעמרות פסיכולוגית, ללא אלימות מכל סוג שהוא, או כפי שאפשר לסכם זאת במשפט – סביבת נקיה מהתעמרות בעבודה.
אנו פועלים בנושא על צדדיו השונים ונותנים תמיכה מלאה לצרכים השונים שהעובד זקוק להם כאשר מתרחשת כנגדו התעמרות בעבודה. אנו נותנים יעוץ וטיפול לנפגעי התעמרות בעבודה, כדי להתגבר על המשבר בכל הרמות: הנפשית, הרגשית והמעשית, כולל מתן חוות דעת מומחה לבתי משפט במקרים הנדרשים.
בנוסף אנו עוסקים בהדרכת ארגונים בפיתוח תרבות ארגונית משופרת בכלל ובמניעת התנכלות בעבודה בפרט דרך הרצאות, ימי עיון וסדנאות. כמו כן, חשוב לא פחות, אנו פועלים בפן החוקתי
לקידום חקיקת החוק למניעת התעמרות בעבודה.